První den v nové práci

Sice jsem tohle publikační sucho chtěl přerušit poněkud jiným článkem, ale ten může ještě počkat. Včera jsem nastoupil do nové práce v Ohmori sro. Asi mám nějakou špatnou karmu, protože hled první den mne potkali dvě nemilé události a to, že trolejbusu, ve kterém jsem jel, spadla návěstidla, tudíž jsem nestihl bus a k tomu ten další jel pozdě (5 min) a nefungovala signalizace zastávky na znamení. Nakonec jsem si od řidiče vysloužil pochvalu "Jsi jednička!"

Hold není nad to, když člověk přijde první den do práce pozdě.

První umístění: Kalící stroj na vačkové hřídele. Spolupracovník: Marek, taktéž studující VUT FSI a taktéž absolvent SPŠ FM. No není ten svět crazy…? J

Druhé a zatím poslední umístění: Technická kontrola. Asi nejlepší práce, co mohl kde kdo dostat. Sedět na zadku, vytahovat výrobky z krabice a zjišťovat, jestli jsou rezavé nebo ne, za 110,- čistého/hod – práce snů, ne však pro. Pro mne je tato práce utrpení. Proč? Absence přesných předpisů, podle kterých mám vyhodnocovat, má za následek čistě osobní uvážení. A není nic lepšího pro perfekcionistu, než vyhodnocovat tisíce kusů výrobků na to, jestli ta malá tečka je rez nebo není. Nemluvě o boji s únavou.

No nic, tak uvidíme, co zítra, teda dnes.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Každodenní život. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s