Třetí den nové v práci

Ani tento den se neobešel bez incidentu. Řidič troleje mi přivřel ruku dveřmi a pohled na mne mu připadal velmi zábavný. Opravdový profesionál, to se musí uznat. Na Zvonařce jsem opět potkal spoj 13:34 u křižovatky, za zastávkou. Psal se tehdy 18tý červen, 13:33. Píšu si do Outlooku nový úkol – Udělat si vlastní jízdní řád 77čky.

V autobuse jsem potkal jednu Ukrajinku, co také maká v Ohmori. Poté, co mne babička pustila sednout, tak jsme se seznámili. Cesta alespoň příjemně ubíhala. Přišli jsme tak akorát, v klidu jsem se převlékl a natankoval tekutiny. Odbil gong a já zjistil, že moje podivné štěstí opět pokračuje. Opět technická kontrola, opět fix a rez. Tentokráte dokonce vím, co mám dělat. Po pár hodinách se objevily slečny (nic moc jsem nezjistil, akorát to, že jsou ženské, které dokážou přeřvat 30 CNCček), které kontrolovaly se mnou. Hned to šlo lépe, objevili jsme několik tisíc zmetků, u výrobků, kterých jsem včera schválil cca 4000. Po pár minutách a pohledu na datumy krabic mi došlo, že jsem včera poslal hoooodně zmetků do Daikinu. Ale vypadá to, že jsem si to zatím uvědomil jenom já. Snad to tak i zůstane.

Poté, co se vyřadily zmetky, neměl jsem už co dělat. Asistoval jsem skladníkovi a projížděl se na paleťáku. Docela funny, člověk z toho vytáhne i 20km/hod, ale když hodně řízne 90° tak to může posadit i na "střechu."

Zbytek šichty jsem strávil přendáváním 30 výrobků z jedné krabice do druhé a naopak. Simuloval jsem tak práci. Úspěšně.

Edit: Málem bych zapomněl na to nejlepší. Jak se blíží jarní rovnodennost, tak se prodlužuje den. Když jsem ve středu vycházel z práce, naskytl se mi nádherný pohled na Černovickou pláň, zapadlé slunce, jehož poslední paprsky vykreslovali na obloze roztodivnou podívanou a jako třešinka na dortu – měsíc. Měsíc nízko nad obzorem, že jsem to ještě neviděl. S nádherným odstínem žluté. Lituji, že jsem s sebou neměl foťák. Asi si ho vezmu v pátek.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Každodenní život. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s