…ano, opravdu trpí.

Když už jsem si začínal myslet, že všechno bude fajn (na x64 vistě) a že Mikrošhit není až taková banda oslíků, tak mne přesvědčí, že jsou. Na mých legálních vistách se mi objevila zajímavá hláška – Zálohujte všechna svá data, systém půjde do prdele za 14, 13,… n … 7 dní naposled. Prohledal jsem nápovědu, reaktivoval jsem Visty už 6krát, zadal znova klíč a výsledek? Hovno, hovno, zlatá rybko.

Je sice hezké, že všechno jakštakš funguje, ale to mi nezmění názor, že "Ti nejlepší vývojáři na světě" je banda trotlů bez nápadů a celkově bych Microsoft přirovnal k Boenigu 747-Jumbo letícímu bez radaru a hydraulického posilovače ovládání.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače a Internet. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s