Na staré přátele nezapomínám

Na staré přátele nezapomínám

Poslední dobou mám nějakou smůlu. Odešel mi displej na telefonu, Nikon má vadné pixeli na snímači, síťovka na základce má zvláštní funkci RANDOM MAC a jako finále zlobí case od Fortise. Telefon šel na reklamaci, u Nikonu ještě nevím, desku nemohu reklamovat, protože mám RAID a přišel bych o 2,5TB dat (2500GB dat, cca 530 DVDček), ale case mne sral ze všeho nejvíce. Je to jednak pakárna, vymontovat všechny věci z case uklidit a zase to tam potom dávat, naštěstí v tom spatřuji jistou radost. Tak jsem se 8. 7. 2008 naštval a rozhodl reklamovat case. Problém spočíval v přední turbíně. Pokud jsem se nějak dotkl míst okolo, tak větrák začal chrčet, když jsem po něm třískl znova, vřískot přestal, avšak turbína se zastavila. A tak jsem se musel rozloučit s Fortisem na bezmála 2 týdny.

Bez PC to ovšem nejde, moc dobře to vím. A tak bylo velice snadné zajít za mým starým přítelem – Primusem. Byl to můj první opravdový přítel a dosud jediný, který mne nikdy nezradil. Když jsem si pořídil Fortise, tak jsme si slíbili, že já na něj nikdy nezanevřu a on že bude vždy fungovat, jak za stara. Nyní přišel čas, povolat Primuse ze zálohy do aktivní služby a opět nezklamal. Kéž by to tak fungovalo i u lidí. Tady bohužel zjišťuji, že někteří lidé, které znám už pár let, mají v hlavách čím dál tím víc nasráno a ten život jim trochu stoupl do hlavy. Přemýšlím nad svým výběrem, ale když je člověk mladý, tak mu přijde ledacos zvláštního, jako super věc. Nyní spíše jako hláška "Danger."

Kéž bych měl v životě víc přátel jako Primus a Fortis, ovšem teď myslím těch lidských a kéž by jejich charaktery byly solidnější, stálejší a upřímnější.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení, Počítače a Internet. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s