K čemu je a čemu není položka „Bezpečně odebrání hardwaru“

Při svých hodinách narážím často na jednu zajímavou fámu – Bezpečně odebírání hardwaru. Bohužel většina lidí se nechala zmást fámou špatného hardwaru, který s tímto má problémy, ale to jsou věci zpravidla už minulé.
Takže k čemu složí… mohl bych to složitě vysvětlovat, ale následující obrázek mluví sám za sebe.


Co je nutné říci je, že veškeré flash zařízení (USB flešky, MP3 přehrávače, mobily) se hlásí jako mass storage device, tudíž windows jsou natolik inteligentní, že je zařadí do první skupiny, tudíž JE LZE ODEBRAT BEZ POUŽITÍ FUNKCE BEZPEČNÉ ODEBRÁNÍ!!! Tohle platí pro 98% zařízení,… jsou i světlé výjimky, ale o tom sami tušíte, že to bude OEM přehrávače z Činy, Vietnamu a spol.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače a Internet. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s