Shit happens all the time

Shit happens all the time

Někdo mne vážně nemá rád… někdo mne přímo nenávidí. Není to ani rok, co si stala jedna maličkost, která se stane mnoha lidem, ale pokaždé naštve – ztráta peněženky. Psal se konec ledna 2008, kdy jsem ztratil peněženku se všemi doklady, cca 750,- Kč. I když se potom našla, tak jednou nahlášený ztracený OP nelze v naší zemi znova legalizovat, ba naopak – musíte zacálovat novou, dále zaplatit pokutu, že jste vás někdo okradl a podstoupit několik potupných výslechů u policie, kdy sedíte v zimě na nepohodlných sedačkách, které vám akorát kurví záda, díváte se na bufeťáky kolem, kteří na vás čumí, jak na spartakiádního vraha a ve výsledku po několika hodinovém čekání, vás čeká přitloublý výslech a psaní protokolu, který bych napsal doma za 5 minut všemi deseti, zato podplukovník Franta Novák to zvládne za hodinu jedním (druhý potřebuje, aby se mohl šťourat v nose). To je tak zhruba to, co si vzpomínám z onoho ledna, svinský začátek roku 2008.

No a jak se blíží konec roku, tak ho je třeba pořádně oslavit a jak jinak, než ztrátou peněženky. Tentokráte je věc naštěstí trochu jiná. OP mám doma zarámovaný na stěně a nevytáhne paty z baráku. Po dlouhé době se mi povedlo shromáždit nějaký obnos peněz, když jsou ty Vánoce, a taky se mi ho hned povedl ztratit. A k tomu veškeré bankovní karty, ICIS a další hovadiny, které potěší ztratit. Dokonce i nějak tuším kde, ztrátu jsem tentokráte objevil hned, ale stejně to nepomohlo, jsem bez prostředků a nikam se ani nedopravím. Prostě nice ukončení roku, divím se, že se divím.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Každodenní život. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s