Windows Live pičou ke zdi

Windows Live pičou ke zdi

Ještě předtím, než mne odstřihli od internetu, tak jsem čas od času projel cizí prostory, abych se podíval na jiné lidi a mrknul na to, že co tady lidé dávají a popř. se i inspiroval. Ovšem s novými změnami na live platformě nějak nemohu najít stránku, na které byly zobrazeny nové nebo čerstvě upravené prostory. Prohrabával jsem se stranami, homapage a dalšími blbostmi, ale nikde na to nemohu najít link, pokud ovšem ještě existuje. Nechápu, proč je zrušen nebo není snadno přístupný. Celé je to na hlavu, nebo výstižněji pičou ke zdi. Opravdu mne lepší slova pro Live platformu momentálně nenapadají. Pokud Microsoft chce dosáhnout toho, aby byly prostory izolované, tak se mu to daří. Člověk by řekl, že tyhle sociální sítě jsou přesně o opaku, ale tak Microsoft vždycky šel hlavou proti zdi. Teď budete rádi za to, když si vůbec přidáte někoho nějak.
Geat job Microsoft …

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače a Internet se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s