Problém s otevíráním myšlenkových map mezi PC a Androidem

V mobilní verzi MindManageru pro platformu Android je chyba (či absence funkčnosti), která znemožňuje otevírat mapy, které byly editovány v poslední verzi Mindjet Manageru Professional 10.0.043.

Celá věc spočívá v kódování mapy. Mindjet Manager na PC má zjevně ve výchozím nastavení určeno kódování mapy na UTF-16. Toto kódování mobilní verze nepozná. Je tudíž nutné je nastavit manuálně na UTF-8 a vše je potom v pořádku.

Potřebné nastavení je v Mindjet Manager Options (tlačítko M, v seznamu dole), položka Save, uprostřed vpravo je položka „Encoding on saving“. V seznamu vyberte položku UTF-8.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Android, Počítače a Internet se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s