Jak mít mobilní internet za 375 s FUPem 12 GB za měsíc aneb i na Slovensku je lépe.

Je to pár dní, co jsem se vrátil ze služební cesty/exkurze/plnění grantových povinností ze Slovenska. Jako doktorand nemám služební SIM a při pohledu do ceníku mého tarifu, jsem se rozhodl koupit si předplacenou SIM. Volba padla na O2, konkrétně O2 Fér. Operátora O2 zrovna nemusím, ale co musím uznat je tento tarif je pro mobilní nadšence opravdu fér.
Na předplacenou kartu slovenského O2 můžete mít internet v mobilu na den za 0,5 euro, když si ho koupíte 30krát do měsíce, zaplatíte 15 euro, čili 375,- Kč. Za to dostanete FUP 400 MB/den, který se vždy po 24 hodinách použití nuluje. Čili 15 Euro = 12 GB mobilních dat. No není to krása?
Podobnou nabídku byste u českého O2 hledali marně. Internet na den tu je, za 15 Kč s FUPem 100 MB, celkově tedy 4 GB/měsíc za 450 Kč. Pro úplnost dodám, že jinak si O2 účtuje v základním internetu 150,- za 150 MB/měsíc nebo 300 Kč za 500 MB. Takže i tak se Vám to pravděpodobně vyplatí, ale rozhodně ne tak, jako kdybysme byli na Slovensku. Škoda… 😦

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Android, Každodenní život. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s