18. 12. – Rok poté

Je to 363 dní, co jsem zapaloval svíčku pro duši největšího Čecha, který žil v době, ve které jsem žil já. Dnes je to 365 dní, co nás svět opustil největší Čech 2. poloviny 20. století – Václav Havel.

Rád bych tímto krátkým článkem poctil jeho památku. Doufám, že jeho duše našla mír a že se opět shledal se svou první manželkou. Vděčím mu (a my všichni) za hodně věcí, které dneska považujeme za samozřejmost. Jsem rád, že jsem nemusel vyrůstat v době, jaké vyrůstal on. Přál bych si, aby každý Čech měl aspoň polovinu lásky k vlasti, jakou měl on a aby všichni naši politici měli aspoň desetinu pokory, úcty a odpovědnosti k lidu, kterému vládnou.

Díky!

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Každodenní život. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na 18. 12. – Rok poté

  1. Anet :-P napsal:

    Souhlasim :).

  2. Tomáš napsal:

    Souhlas!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s