Noční můra jménem spánek

2013-01-14 15.48.01 Když jsem přijel do Koreje, tak jsem počítal s tím, že se spaním nebude žádná hitparáda. 2 dny před odjezdem jsem nespal. Moc práce a příliš velká nervozita. Myslel jsem si, že mi to pomůže překonat časový posun. Chyba lávky. Problém je, že ani po několika měsících se nic nezměnilo. 😦

Nespím ani podle českého času ani podle korejského. Některé dny skoro nespím vůbec. Je to skoro jako kdybych byl v ČR. Tam jsem měl různá období (tj. prakticky pořád) stejný problém.

Řekl jsem si, že s tím něco udělám. Jako správný vědátor jsem na to šel vědecky. Nakoupil jsem potřebné softwarové vybavení (Sleep as android, SleepStats atd.) a začal pečlivě sledovat a optimalizovat spánek. A výsledek? Aplikace mi říká, že mám spát méně, chodit spát později a vstávat dříve. Vyhozené peníze? Možná. Když už nic, tak to aspoň děla cool grafy. 😀

2013-01-14 15.48.442013-01-14 15.49.002013-01-15 00.36.32

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování, Každodenní život, Pocity (vržené na papír), Počítače a Internet se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s