Novoroční přání trochu předčasně

Včera jsem dostal email s informací, o kterou se s vámi, milí čtenáři, musím podělit.
31. 12. 2013 – Termín odevzdání mé dizertace.
Prozatímní stav: 0 %, slovně: Těžce v prdeli.

Veškeré připravované články (vyhodnocení seznamovacího výzkumu, o tom, jak jsem se stal pašerákem heroinu v Japonsku a teroristou v Londýně) a aktivity se odsouvají do příštího roku. Jediné, o co nepříjdete je The end 2013, který píšu víceméně průběžně a který bude letos obohacen nový, interaktivní prvek, který je součástí projektu, kterým se zabývám již více než půl roku. Jeho plné naplnění taktéž odkládám, naštěstí je to zrovna projekt, kterému čas jenom prospívá.

Tímto se s vámi pro letošní rok loučím, přeji hezký zbytek roku, v klidu prožité Vánoce, hodně dárků pod stromečkem a bouřlivou oslavu nového roku.

Mějte se…

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Každodenní život, Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Novoroční přání trochu předčasně

  1. avespasseri napsal:

    Tak držím palce! Já bych měla také svou disertační práci tento semestr dopsat a obhajovat. U nás je to dokonce tak, že ti, co chtějí končit po 4 letech, už musí mít disertačku vlastně napsanou za minulý semestr, jen ji ještě budou „předobhajovat“ a opravovat. Já jsem také ve stavu O. A nejspíš to tak i zůstane, pokud neseznám, že mi to, co teď budeš dělat ty, za ten papír stojí 🙂 Mě stačilo loni trávit předvánoční svátky a vánoční svátky, včetně značné části Silvestra, dopisováním grantového článku, který měl být odevzdán 31.12. 2012. Upozorňuji, že mám také práci a rodinu, včetně jednoho malého dítěte. Ale když to samotné téma je docela zajímavé… No uvidíme, flintu do žita nehážu.

  2. vimneok napsal:

    tak přeju, ať to zvládneš… 🙂

  3. Pingback: 2013 – The end | My space, my world.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s