Srdečné pozdravy z Ruska!

Po nějaké době, je opět správná chvíle, aby KUTlime vyrazil zase do světa. Co čert nechtěl, je to zase Rusko. Teda, zatím se to tady ještě jmenuje Ukrajina, ale pokud ještě nějakou dobu ceny ropy vydrží tak nízko a Putinovi ego proklatě vysoko, tak bych si na to nevsázel.

Počasí nic moc. Prší, je tu zima a nějak podivně temno. Lidé jsou tu v obličejích strhaní. Jsou tu velké rozdíly. V jednu chvíli projde kolem vás stařičká bábuška, co se vláčí s nákupem, za ní si to mašíruje peroxidová blondýna na jehlách v kožichu.

Balená vodka je tu levnější než balená voda, ubytování stojí tolik, co VŠ koleje v Brně pro studenty. Tankodromy, kterým se tady říká silnice, vás nenechají po cestě usnout. Aspoň mám čas přemýšlet a kochat se krajinou při cestě do cílové zastávky – Černobylu.

Uvidíme, jestli ta reklamní pláštěnka, co jsem dostal na BarCampu, bude fungovat i na radiaci.

See you on the other side, folks! 😉

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s