Eurotrip s Robin začíná…

Dovyprávět Finsko jsem nestihl. Bohužel. Bylo toho teď už moc. Nároční klienti na poslední chvíli, další pohovory, schůzky… Taková klasika před dovolenou. Ale nebudu předbíhal. Tato dovolená ovšem bude jiná, resp. velice podobná té ve Finsku. Opět vyrážím na návštěvu studenta na Erasmu, ale tentokráte nejedu sám, ale vyrážím s Robin! Už teď ale vím, že to bude krutá dovolená…
Tento týden jsem tradičně nevěděl, co dříve dělat. Miluji chvíle, kdy mi za měsíc nepřijde jediná zakázka a pak 4 najednou na jeden den.
Dovolená mi začala už ve čtvrtek, v 15 hodin pracovním pohovorem. Nabídnutý plat slušný, mám to z domu asi 15 min pěšky, 5 min na koloběžce. Obsah práce už je horší a samotný zaměstnavatel je v Česku ne příliš populární firma. Tady opravdu nevím, co s tím. Chtějí po mně, abych se naučil jeden programovací jazyk na test, ve skutečnosti budu pracovat v úplně jiném programovacím jazyce. Ani jeden z nich neumím.
Na pohovor navazovala schůzka s Lilian. To je zase jiný příběh, ten do toho zatím montovat nebudeme.
Nicméně, když jsme se loučili na Rybkově, já měl hlavu plnou myšlenek, nejen kvůli té práci.
Tak tak jsem stihl šalinu směr Grand, kde jsme s Robin měli nastoupit do Studenta. Tak tak to bylo kvůli tomu, že jsem se snažil vytisknout v kanceláři letenky. Vtip byl v tom, že jsem nemohl najít letenky z Prahy a začal jsem se vážně podezřívat, že jsem je vůbec nekoupil. Všechny ostatní spoje jsem našel. Po třech zastávkách v šalině jsem je ale naštěstí také našel.
Jak na potvoru bylo u Grandu zrovna 7 autobusů. Zběsile jsme začali běhat sem a tam, hledat ten správný autobus. Náš spoj jsme museli zastavovat vlastním tělem.
Bohužel, v autobuse jsem zjistil, že přes veškerou mou snahu o vyléčení bolestivých zad, se jejich stav nijak nezlepšil. Minulý týden na horách, jsem se druhou noc probudil s ostrou, mně dost dobře známou bolestí v pravé části beder. Od té doby se situace střídavě zlepšovala a zase zhoršovala. Stav z autobusu by se dal výstižně popsat jako stovka hřebík 2 cm severně od pravé pánve.
V Praze jsme přespali tradičně u Dominiky. Večer jsme si s Robin povídali. Hodně jsem se na to těšil. Neměli jsme už dlouho příležitost si popovídat. Ale že to bude trvat 3 hodiny, to jsem nečekal. Byla k nezastavení. Probírali jsme co nového u nás v partě a co v jejím osobním životě. Přišlo to, co jsem čekal, že dříve nebo později nastane. Lhal bych, kdybych řekl, že se mne to nedotklo.
Asi i kvůli tomu jsem většinu noci probděl. Popravdě taky v tom hrálo roli i chrápání, na které, jako člověk, co spí už měsíce sám, nejsem zvyklý. A špunty jsou první věc, o které jsem si uvědomil, že jsem ji zapomněl.
A tak to už není stovka hřebík, ale takový průměrný motýlek, se kterým někdo otočil dvakrát dokola. Co už.
To je pro dnešek vše. Budu muset pomalu začít budit Robin. Musíme chytit letadlo směr Kodaň, co nám letí za dvě a půl hodiny.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Eurotrip s Robin začíná…

 1. jolana88 napsal:

  Příjemnou dovolenou. PS: „pravá pánev“ mě dostala. Dobrý 😆

 2. Sedmi napsal:

  Ty se taky nenudis co 😃 btw jakou máš kolobku? Jo a pokud bys kvůli tomu vážil cestu do Prahy, mám kontakt na zázračnou fyzioterapeutku. Jezdí za ní taky z celé ČR… Dá dohromady skoro všechno, pokud to teda není zlomený.

  • KUTlime napsal:

   Kolobku z hlavy nevím, ale byla docela dráha. Má dokonce odpružení.
   Možná bych si vzal kontakt, už jsem se rozhodl, že se toho musím zbavit jednou pro vždy. Odmítám žít zbytek života s chronickými bolestmi.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s