f(KUTlime) = sin(x)

A zase život úplně vzhůru nohama. Po všech stránkách. To už ani není žádná rozumná funkce, ale silně deterministický chaos, tj. mixér na nejvyšším stupni otáček.

image

Už jsem chtěl dopsat aspoň Prahu a muzejní noc a místo toho si asi půjdu oprášit kurz vyjednávání. Bude to asi to nejdůležitější, co teď budu potřebovat. Jo a ještě hodně silný hruškový džus.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Každodenní život, Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na f(KUTlime) = sin(x)

  1. LZ napsal:

    Ahoj, konečně Ti taky musím pochválit blog, docela čtivě a vtipně umíš popsat některé situace a zážitky 🙂
    Každopádně pokud vykazuje Tvůj život alespoň nějaké známky determinismu, tak na tom nejsi ještě úplně zle. Nabývám poslední dobou spíš dojmu, že je to bohužel naprosto stochastický proces, navíc s úplně zvráceným a nedefinovatelným rozdělením pravděpodobnosti 😀

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s