KUTlime zvedá kotvy vstříc The bucket list #33 – KVIFF

Už jsem změřil síly s japonskou jakuzou, polskými pohraničníky nebo ochrankou prezidenta a je čas se mrknout na zoubek další mafii. Slyšel jsem, že ruská mafie má malou enklávu na západu Čech. Nejvyšší čas to prozkoumat. Jako bonus může být pořádání KVIFF – Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, což je moje The bucket list item #33.

Přípravu jsem trochu zazdil. Dopravu tam nechávám náhodě. Ubytování jsem se tak narychlo ani nepokoušel sehnat. Slyšel jsem, že na stráni v lese za Termálem se dá krásně vyspat, přičemž ranní hygiena se dá zmáknout na záchodech Termálu nebo v Ohři, pokud je na záchodech obsazeno. Co více si přát.

Program jsem neřešil, prý se stejně nedá na nic sehnat lístek. Jedu sám. Lidí je tam prý až až a po poslední zkušenosti jsem ze společných aktivit na čas vyléčený.

Uvidíme, co tento výlet přinese.

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Bucket list, Lidé, společnost atp., Zábava všeho druhu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na KUTlime zvedá kotvy vstříc The bucket list #33 – KVIFF

  1. avespasseri napsal:

    My jsme letos vyměnili Karlovky za Uherské hradiště. Tak doufám, že to byl dobrý tah. I Tobě přeju dobrý tah :-))

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s