KVIFF: Den 1 – Ve víru Varů 

První dojmy aneb dneska pohádka o filmovém festivalu ve Varech. 

Začalo to nějak takto: Jirka Bartošků si chtěl udělat pořádný mejdan. A když už pořádný mejdan, tak s nějakými hollywoodskými hvězdami. No jo, ale kdo srandu zaplatí? Hmm, že by sponzoři? To musí být ale nějaké publikum…

No jasně! Svoláme plebs do malého městečka na párty. My budeme pařit v Thermalu a koukat na ně a přes den jim pustíme nějaké filmy, ať se zabaví. A budeme tomu říkat filmový festival! 

Tak nějak se asi zrodil KVIFF – Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. 

Zatím toho moc nenapíšu. Není moc o čem. Kdybych to měl napsat jednou větou, tak napíši: Banda Pražáků přijela dělat do Varů bordel. Místní se dle mechanismu tragédie obecní pastviny přidávají. 

Lidí je tady spousta a je se tady s kým bavit. Já své večerní průvodce našel už v BlaBla caru při cestě do Varů. 

Zatím jsem tady zpozoroval jednoho dobrého DJ (malý stánek na protějším břehu, kde stojí Thermal, u parku, dá se snadno poznat), soutěž v nejkratší sukni (kdybych umístil kameru na točité schodiště u Thermalu a dal to na blog s #upskirt_kviff, tak přístupy prolétnou stropem), slušnou přehlídku plastické chirurgie. Potkal jsem i pár holek z porna. 

Dostal jsem nabídku na pití, trávu, drogy,  sex (bohužel ne od ženy) a kdybych byl ten typ, tak jsem permanentně od 22 hod do teď v limbu a asi by mne to ani nic nestálo.

Chtěl jsem přemluvit Ríšu, abychom spáchali zákeřný punk na Kazmu, kterého jsme potkali totálně na plech ve 4 ráno před Thermalem, ale nechtěl. 

O tom, kdo je vlastně Ríša příště. Šel jsem spát v 6 a vstával v 6:45 a jsem úplně hotový. 

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování, Zábava všeho druhu se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s