Vánoční přání 2016

Milí přátelé, čtenáři a kolemjdoucí,
jsem si vědom, že Vánoce jsou až za 10 dnů. Letos jsem si už svoje odpracoval, takže nejvyšší čas si dát dovolenou, než tady vypukne Sodoma Gomora před Vánoci. Letím splnit jednu sázku do teplých krajin, mrknout se na pár tropických ostrovů uprostřed Pacifiku, zaplavat si s mantami, proletět se helikoptérou, zdolat nejvyšší sopku na zemi, podívat se na velryby, tváří v tvář pohlédnout přírodnímu infernu do tváře, pokecat s Obamou, jak to bylo s tou Nobelovkou atd.

Už teď mi chybí kamarádi a těším zpět na ně, na svůj super vánoční dárek, který jsem před chvíli dostal, a tak vůbec. Na poklidný život v brněnské kotlině.

Přeji Vám pohodové strávení Vánoc, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok! Pamatujte, že Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. Snažte se tím řídit.

Mějte se a 2. polovině ledna na viděnou!

 

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Vánoční přání 2016

  1. Ajva napsal:

    To zní jako zajímavá cesta, hlavně ty tropické ostrovy uprostřed Pacifiku.. 🙂

  2. Sedmi napsal:

    Tak šťastnou cestu a vše dobré do nového roku 😃

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s