Což takhle dát si kolo… 

Auta v půjčovně rozebrána, já uprostřed pustiny na Molokai, potřebujíce se dostat do zapadlého údolí na druhé straně ostrova. Což takhle si dát kolo? 

To byl zase jednou blbý nápad. Nějak mne nenapadlo, že dámské kolo není to pravé ořechové a těch posledních, resp. prvních 10 km na cestě tam, resp. zpátky skrze kopce nahoru a dolů bude peklo. 

Na stranu, měl jsem asi nejvyšší a největší sprchu v životě. 

PS: Opět jsem ztratil mobil. Luci, jestli to čteš, prosím zkus zjistit, jak se to má s náhradní SIM. 

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Každodenní život se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s