Což takhle 100 000?

Letos se kdo ví proč, WordPress.com rozhodl, že nebude žádné rychlé review jako tomu bylo v roce 2014 nebo 2015. Takže si ho musím udělat sám…

Minulý rok skončil opět s vyšší návštěvností než rok před tím. A to vcelku znatelně. Z nějakých 51 000 na 72 000 zobrazení.

Lidé nejvíce u mne hledají praktické informace – jak blokovat reklamu na Androidu nebo cestopis z Kuby, které se zdá být velice kontroverzní dle komentářů. A také porno kolekci celebrit fappeping, kterou nám nadělil Apple se svoji děravou bezpečnostní politikou.

Návštěvnost 2016 blog

Lidé nejčastěji přicházejí v pátek a sobotu večer. To mne na jednu stranu těší, že jsem urval tak atraktivní čas vašeho týdne, na druhou stranu – to nemáte vážně nic lepšího na práci?

Většinu lidí sem přivane Google a xichtbook, ale poměrně často se stane, že mé články si lidé posílají emailem, např. v Moravské galerii v Brně, na Ústavu Tribologie, Diagnostiky a občasného Konstruování. Což mi připomíná, že jsem se chtěl omluvit za jeden svůj starý výrok, z článku The end 2010, kde jsem napsal, že tehdy doktor, dnes již docent Vrbka má IQ plastového uzávěru. Tímto se omlouvám plastovému uzávěru, že jsem ho tak ponížil.

Ze statistik lze dále vyčíst, že buď je k nebezpečně blízko čárce nebo lidé už neví, že se za čárkou dělá mezera, protože nejčastější hledaný termín je „,kutlime“ a „kutlime“ je až třetí.

Návštěvnost pro mne nebyla nikdy zrovna priorita, ale říkám si, což takhle zkusit letos dosáhnout 100 000 zobrazení? To by mohla být slušná výzva pro letošek.

Tak uvidíme… Třeba se to povede, třeba ne. Když tak mi s tím trochu pomozte. Už tady je 304 článků a některé stojí za to si přečíst znova, poslat svým známým jako radu nebo jen tak pro zasmání…

 

 

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Což takhle 100 000?

  1. Leni napsal:

    A statistika orgasmů bude letos taky?

  2. Pingback: 2017 – The end | My space, my world.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s