Asi jsem gay…

…má to ovšem jeden háček.

Nevím o tom. A vědomě si myslím, že ne, že nejsem. Nic proti homosexuálům, jenom události posledních dnů mne nutí nad tím přemýšlet. Když to vezmu popořadě…

ČR mi už zase nevoní, takže opět beru roha. Opět na nějaký čas do USA. Tentokráte to bude kontinentální část. Couchsurfing na Havaji, se ukázal být vděčný způsob, jak zažít různá dobrodružství. Zkusil jsem to tedy znova. A tady začalo mé podezření.

Nejedu sám, beru s sebou kamaráda z KN DC a jeho bráchu. Když jsme sháněli ubytování na Manhattanu, měli jsme už nějakou dobu domluvený solidní pár v těsném sousedství Central parku.

Byli jsme vcelku rádi, protože naše jediná další nabídka byla od nudisty, který nás chtěl vzít na nuda pláž, promenádovat se s námi doma nahý (my samozřejmě také) a tak vůbec, užít si s námi spousty „zábavy“, ať to znamenalo cokoliv.

Co osud nechtěl, 3 dny před odletem, solidní pár napsal, že pro nás místo úplně nemá.

Byť to byla ta poslední věc, kterou jsem chtěl v tu chvíli chtěl a mohl řešit, sedl jsem k CS a začal poptávat nové ubytování. A hned dvojím způsobem.

Nejprve jsem vložil poptávku do skupiny Last Minute CS NYC a pak si začal vytipovávat lidi, kterým by stálo za to poslat request. CS se nově snaží více vyždímat ze svých uživatelů, takže free účty mají pouze 10 požadavků za týden. Což není nic, když komunita jde pomalu do kopru a někde musíte poslat 50 requestů a stejně málem spíte v kontejneru na kartóny. Takovým místem je třeba Reykjavík, ale nebudu předbíhat cestopisu z Islandu.

Chvíli potom, co jsem umístil request do oné skupiny, dostal jsem nabídku na ubytování od příjemného černocha ve středních letech, co nám nabídl jednu svou místnost. Co čert nechtěl, byl to také nudista.

Ale jak mi bylo napsáno, není to problém. Vlastně nic není problém – můžeme chodit jak se nám zlíbí, stačí se +/- hlásit, že jsme na bytě, chodit nazí, sprchovat se s otevřenými dveřmi a když bychom si chtěli prohnat svého kanárka po pokoji, můžeme a klidně uprostřed obyváku.

Poděkoval jsem a řekl, že to ještě proberu s ostatními.

Než jsem stačil napsat email, přistála mi v profilu další nabídka, tentokráte na luxusní ubytování s výhledem na Central park z 60. patra od zámožného pána. Kde byl háček? Asi tušíte. 🙂

Nebudu lhát. Nemůžu říci, že jsem si nepředstavil, jak shlížím z 60. patra na Central park se šálkem dobrého čaje a doutníkem v puse, ale jenom vysející bimbas na tom šedesátníkovi, co by stál vedle mne, mi do toho neseděl. Přeci jenom, mám ještě v paměti tento incident. Navíc, docela vážně jsem se obával, že by mi ten doutník mohl skončil v zadku. Ostatně, Američané mají s těmito záležitostmi přeci jenom letitou tradici, viď Bille? Ale co už… Někdo doutníky, někdo pera a někdo dětské porno.

Než jsem dostal od kamaráda odpověď na stav situace, dostal jsem další, nudistickou nabídku. Začal jsem se tedy spíše soustředit na profily, které bych sám mohl zkusit oslovit. Vyhledávání jsem omezil na naše datum příjezdu, počet hostů 3 a poslední přihlášení během posledního měsíce. Pročítal jsem si profily, zjišťoval si, kdo má jaké nároky na hosty a zbylo mi cca 3 profily. Zbytek byli naturisté, gayové, naturističtí gayové nebo něco úplně jiného. A těch profilů tam zrovna nebylo málo.

Začínalo to vypadat bledě. Sehnat hosta za rozumných podmínek takto narychlo pro 3 lidi, to bude oříšek.

O to více mne překvapilo, když jeden vcelku normální kluk odpověděl kladně na náš požadavek. V popisu jeho profilu nebylo nic, z čeho šlo usoudit, že je zvědavý na naše holé zadky nebo že se nebude snažit nás sbalit, ale uvidíme, jaká bude realita. Takto na dálku, viděno očima CS komunity, „NYC is very colorfull city“ a nepřekvapí mne už asi nic.

Čas ukáže, jak to nakonec dopadne. Za pár hodin se naše oděné české holé zadky ukáží uprostřed Manhattanu a budou vystaveny nemilosrdnému honu místní početné gay komunity.

Samozřejmě, to není vše. V pondělí jsem si jen tak cvičil v posilovně před kvízem, když můj pohled spočinul na mladém Asiatovi, co pořád pózoval před zrcadlem a prohlížel si svou kupu svalů. Na Asiata opravdu dobré, to ne, že ne.

Pak jeho pohled spočinul na mně. Já zase nemám tolik, co ukazovat, jako on, ale jeho pohled byl trochu jiný. Byl to ten typ pohledu, když se jemně nesmělý klučina zadívá dlouze do očí pohledné dívce u vedlejšího stolu, ve snaze vyčíst z nich, jestli je povolná a jaké má telefonní číslo.

Pohled jsem mu neopětoval. Měl jsem dost práce se zpracování toho WTF???, co mi projelo hlavou. Ale Asiat se toho opravdu nebál. Za chvíli šel cvičit na stroj vedle mně. Když přišel, odcvičil si první sérii a ještě s naběhlými žílami v obličeji a bicepsu, mne líbezně pozdravil: „Ahooj.“

Vždycky jsem si myslel, že jsem čistě hetero, ale tohle donutí člověka přemýšlet, jestli si to myslím správně.

Měl jsem vždycky za to, že poznám gaye na sto honů, ale dost možná mi jeden unikl nebo fakt nevím. :-/

Reklamy

KUTlime se představuje:

Jsem snílek, chorobný workoholik, detailista, flákač, publicista, hráč, buřič, závislák na produktivismu, technologiích a návratu zpět na strom. Extrovertní samotář, cholerik, kterému pořád v testech vychází sangvinik. Bývalý fotograf, budoucí cestovatel, současný amatérský terapeut. Věčný geek a kritik, nerozpoznatelný bodybuilder a mnoho dalšího. Kontroverze a renesance sama Mám mozek a nebojím se ho používat. Mám mnoho vlastností, které mne činí na první i druhý pohled nesnesitelným člověkem, za to ceněným spolupracovníkem. Seznámení se mnou pouze na vlastní nebezpečí. 8-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení, Pocity (vržené na papír) se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Asi jsem gay…

  1. Leni napsal:

    Tak si hlavně před odletem nezapomeň nalakovat nehty…

  2. Pingback: 2017 – The end | My space, my world.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s