About

KUTlime začal psát tento blog někdy počátkem roku 2008, na koncertu Underworldu, na který vloupal zadarmo, i když měl lístek, při dlouhé chvíli čekání na duo, jejichž muziku vlastně pořádně neměl rád. Psal ji na svém prvním chytrém telefonu, tehdy ještě s tragickým operačním systémem Windows Mobile.

Název My space, My world je odvozen od původní sociální platformy, kterou KUTlime používal. Články byly publikovány nejprve na sociální platformě Microsoftu Windows live spaces. Tehdy si ještě myslel, že všichni Microsoftu jenom křivdí a že opravdu tak hrozný není. Poté, co se Microsoft v roce 2009 na svou sociální sít vykašlal s tvrzením, že sociální sítě jsou pasé, blog byl přesunut na doménu WordPress.

Jak vznikl podtitul I found myself in Matrix už KUTlime zapomněl, ale s největší pravděpodobností souvisí s tím, že viděl prázdnou kolonku, nevěděl, co do ní napsat a zrovna si vzpomněl na svůj oblíbený film Matrix.

KUTlime si jako malý kluk velice rád hrál s postavou Spider-man, což byla jedna z mála hraček, které v dětství měl. Koupil si ji sám, za první peníze, které dostal na narozeniny, od svých vzdálených příbuzných, kteří nevěděli, co mu koupit. V rané pubertě také vyrůstal na animovaném seriálu o Spider-manovi, který ho učil morálním základům života. Brzy však poznal, že život poněkud komplikovanější a Peter Parker je pouze iluze. KUTlime používá pro svůj digitální život avatara postavy Venoma. Je to bipolární, zákeřná postava jako sám život, která je však v jádru lidská.

I když neměl a vlastně do teď nemá ponětí, co to vlastně ten blog je, kdo a jak se chová blogger a k čemu to vlastně celé je, píše články o všem možném. V obdobích životního klidu a tvůrčí krize psal pseudo recenze, protože si naivně myslel, že někoho zajímá.

Postupem času KUTlime ve svých tématech vyzrál, především proto, že zestárnul. Píše o otevřeně o svém životě, lidech okolo něj, technologiích, cestování a především o svých pocitech. Stálicí jeho blogu jsou články The end 20xx, ve kterých autor trápí své čtenáře blogu neskutečně dlouhým a neskutečně nudným shrnutím uplynulého roku.


Contact:

kutlime

Reklamy

4 reakce na About

  1. Pingback: Jak zabít jeden ne příliš krásný den | My space, my world.

  2. Pingback: SPORT Life, Caravaning 2015 Promo kódy | My space, my world.

  3. Pingback: SPORT Life, Caravaning 2016 Promo kódy | My space, my world.

  4. Pingback: SPORT Life, Caravaning 2017 Promo kódy | My space, my world.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s